مبلو

معرفی مبلو

وبلاگ

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ 12861 بازدید
مبلو

معرفی مبلو

چرا مبلو؟

با توجه به توسعه ی فضای کسب و کار صنف مبلسازان و دکوراسیون در سال های اخیر، نیاز مبرمی به ایجاد بازار امن در محیط وب ما را بر آن داشت تا با توجه به سابقه ی دیرینه در این صنف و اطلاع از کم و کیف آن فعالین عزیز در این زمینه که از پیشینه ی مثبتی بهره مند هستند را گرد هم آورده تا علاوه بر ایجاد یک بازار داخلی در صنف چوب و مبل و دکوراسیون که موجب تعامل همکاران با یکدیگر میشود.
مشتریان و مصرف کنندگان محترم نیز بتوانند مستقیم با آنها ارتباط برقرار کرده و نیاز خود را با حداقل هزینه مرتفع سازند. لذا تمامی صاحبان کسب در صنف درودگران ، مبل سازان و دکوراسیون که پس از دریافت تادییه در وب سایت مبلو ثبت نام و اعلام همکاری مینمایند از یک سو با تمامی همکاران خود در ارتباط بوده و به این طریق دسترسی آسان و سریع به توزیع کنندگان مواد اولیه داشته و همچنین میتوانند موانع تولید و خدمات را به کمک دیگر اعضای فعال سایت مبلو پشت سرگذاشته و تمام نیازات خود از صفر تا صد را در این وب سایت جستجو و مرتفع سازند.
و در نهایت  در مرحله ی فروش کالا و خدمات دسترسی به خیل عظیمی از همکاران متخصص در فروش و پخش را خواهند داشت که در همین سایت فعال هستند و همچنین امکان برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و مصرف کنندگان خانگی را خواهند داشت.
مشتریان و مصرف کنندگان عزیز با مراجعه به سایت مبلو با انبوهی از متخصصان در زمینه های مختلف صنایع دکور و چوب و درودگران مواجه خواهند شد که در چنین بازار دیجیتالی داغ و پر رونق به راحتی میتوانند متخصص مورد نظر را پیدا کرده و با خیالی آسوده سفارش خود را پیگیری نمایند. هدف اصلی از راه اندازی این بازار دیجیتال ، یکپارچه سازی فعالیت شاغلین صنف درودگران و مبلسازان و دکورکاران در محیط مجازی بوده به گونه ای که به معنای واقعی رقابت درکنار رفاقت رودتجربه کرده و به منافع مالی جدیدی دسترسی پیدا کنند و بتوانند آنچه معنی رضایت مشتری در آن نهفته است را با انرژی و اشتیاق فراهم سازند.
مسلما چنین زیر ساختی بستری امن برای مشتریان و مصرف کنندگانی خواهد بود که به دنبال کالا یا خدماتی در صنف درودگران و مبلسازان و دکوکاران جستجو میکنند. تمامی اعضای سایت دسترسی آسان و سریع به تمامی خدمات و کالاهای مورد نظر خواهند داشت. هم تولیدکنندکان کالا و ارایه دهندگان خدمات هم مشتریان و مراجعین محترم میتوانند نیاز خود را از بین دسته بندی جامع سایت مبلو جستجو کرده تا با تعداد زیادی از افرادی که نیاز آنها را برطرف میسازد دسترسی پیدا کنند.
در چنین شرایطی هم مصرف کنندکان و مراجعین به سایت مبلو در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده هم اشخاص و شرکت های ارایه کالا و خدمات که عضو سایت هستند بدون استرس ، دسترسی به بازار جدید و حرفه ای در صنف خواهند داشت و از حیث توسعه ی مالی و گسترش کسب و کار به موفقیت های چشمگیری دست پیدا خواهند کرد
مبلو با ساز و کاری جدید و تخصصی ، از یک سو اعضای فعال صنف درودگران و مبلسازان و دکوکاران را دور هم گرد آورده و از سوی دیگر خیل عظیمی از مشتریان وفادار را به خریدی مطمعن دعوت می‌نماید  در سال هایی که اهمیت تولید در آن برای همکان مسجل است
بهترین راه کار ، رفع موانع تولید و ایجاد بستری مناسب برای تولید محصولات با کیفیت ایرانی است تا هم موحب افزایش تولید ناخالص داخلی شده و هم با ارسال و صادرات آنها به دیگر نقاط جهان سهم خود را از اقتصاد و اعتبار جهانی افزایش دهیم. امیدوار است نیت خیری که ما را به راه اندازی این سایت واداشت مورد نظر و لطف الهی بوده و خداوندگار به خریداران و فروشندکان محترم سایت مبلو ، خیر و برکت عنایت بفرماید

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید