پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
خردکن perfect fries
قیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی

خردکن perfect fries یک غذاساز که هر خانه ای به آن نیاز دارد

خردکن پرفکت فرایز

کسی را سراغ دارید که سیب زمینی سرخ کرده دوست نداشته باشد؟ به نظر احتمال پاسخ منفی به این سوال به قدری پایین است که بگوییم شخصی بدون هوا زندگی میکند. عشق به سیب زمینی ملیت و زبان و فرهنگ نمیشناسد و یک خوراکی جذاب در بین همه مردم جهان است.

پرفکت فرایز

اما با تمام این اوصاف ، تعریفی که با گفتن سیب زمینی سرخ کرده در ذهن ما شکل میگیرد یک تصویر با تکه های سرخ شده بی نقص یعنی همانی که در رستوران ها خورده ایم می باشد. که متاسفانه زمانی که خودمان میخواهیم این خوراکی را تهیه کنیم اغلب مواقع به آن زیبایی که انتظار داریم از آب در نمی آید. به هر حال با چاقو خرد کردن سیب زمینی و سبزیجات و صیفی جات دیگر هم زمان بر است و هم این که همیشه نتیجه دلخواه ما را در بر ندارد. 

غذاساز پرفکت

محصولی که در این جا به معرفی آن میپردازیم برای حل همین مشکلات به وجود آمده است. بله با پرفکت فرایز دیگر شما هم میتوانید سیب زمینی بی نقص تولید کنید چون نام این محصول و البته دلیل وجود داشتن آن همین است. با این خرد کن علاوه بر سیب زمینی ، هر خوراکی دیگری را میتوانید در کمترین زمان ممکن و کاملا یک دست و زیبا خرد کنید.

خردکن پرفکت

ابعاد این محصول 10x8x18 سانتیمتر است و بدنه آن از پلاستیک فشرده با بالاترین کیفیت بهره میبرد. همچنین جنس تیغه های این خردکن استیل ضد زنگ است و در کنار استفاده آسان ، قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را نیز دارد.

 قیمت این محصول 110000 تومان


قیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی