لامپ پروژکتور LED ستاره

آیا کسی هست که بتواند بگوید از آسمان پر ستاره شب خوشش نمی آید؟ این اتفاق به نظر خیلی دور از ذهن می رسد. کسی که فقط یک بار دریایی از ستاره ها که در تاریکی میدرخشند را بالای سر خود دیده باشد ، بی شک مجذوب این صحنه میشود و در هر فرصتی تمام تلاش خود را میکند که بار دیگر آن را ببیند.

از آنجایی که با توجه به شرایط زندگی و مشغله روزمره ، تجربه مستمر این صحنه امکان پذیر نیست خیلی از افراد سعی میکنند آن را خودشان به شکل مصنوعی ایجاد کنند. اما اغلب فراهم کردن همچین چیزی هزینه بالایی را میطلبد یا حداقل قبل از این بدین شکل بوده است. چرا که با این محصول که خدمت شما معرفی میکنیم میتوانید با هزینه ناچیز و به راحتی آرامش شب را تجربه کنید.

این لامپ LED که در دسته پروژکتور ها هم قرار میگیرد ، محصولی از کمپانی نام آشنای Star Master است که در زمینه تولید روشنایی فعالیت میکند. این محصول با ایجاد طرح ستاره های شب با رنگ های آرامش بخش و زیبا ، خواب راحت را به شما هدیه میدهد. این لامپ بین کودکان و نوجوانان از محبوبیت بالایی برخوردار است ، چرا که ذهن خلاق و خیال باف آن ها را به دل قصه ها می برد.

لامپ استار مستر دارای طولی برابر با 15 سانتیمتر و قطر 12 سانتیمتر میباشد. میزان توان مصرفی آن 6 وات است و بنده پلاستیکی آن به رنگ سفید از بهترین کیفیت ساخت بهره میبرد. این لامپ قابلیت اتصال به تمامی سرپیچ های استاندارد دارد و از وزنی معادل 290 گرم برخوردار است. این کالا یک انتخاب مناسب برای اتاق خواب کودک به شمار می آید.

قیمت این محصول 200000تومان میباشد